Cocktail

Naplánování cesty s ESO travel

Na přejezd slavné Route 66, někdejší spojnice amerického východního a západního pobřeží, se můžete vydat sami, a přesto s veškerým pohodlím výpravy zabezpečené cestovní kanceláří. Lze totiž využít služby cestovní kanceláře ESO travel a nechat si vytvořit individuální plán cesty.

Individuální cestovní plán respektuje všechny vaše požadavky: termín vaší návštěvy USA, délku pobytu i množství peněz, které za dovolenou na Route 66 hodláte utratit. Průvodci ESO travel vám pomohou při zajištění všech potřebných administrativních úkonů a dokladů (pojištění, biometrický pas, atd.) a zajistí i ubytování na vybraných místech. Důkladná příprava, případně předplacení služeb, zájezd v konečném důsledku zlevní, a především vás ušetří tápání a nejistoty v neznámé zemi.

Cestovní kancelář ESO travel vám pro vaši dovolenou na Route 66 obstará servis, který začíná již zajištěním letenky do USA a nazpět. Chcete-li mít orientační představu o možnostech a cenách letu, můžete se podívat na webové stránky Amerika.cz, sekce letenky, kde je funguje vyhledávač letu s možnostmi nastavení a cenami. ESO travel vám však s profesionální jistotou najde optimální lety pro konkrétní zájezd.

Pro cestu po Route 66 budete samozřejmě potřebovat automobil. I ten vám ESO travel zajistí ještě před odletem z České republiky, navíc podle vašeho přání. Může to být model s pohonem na všechna čtyři kola, kabriolet, pohodlný kompakt či auto s ekonomickým provozem. Protože je pro individuální cestování po USA ideální, když se výpravy účastní více lidí, můžete si objednat i osmi až dvanáctimístný van.

Předem budete vědět - a mít jistotu - kde a kdy si vybraný vůz vyzvednete a vrátíte. Mít předem zajištěny všechny organizační detaily cesty oceníte při samotné dovolené a budete se moci plně věnovat poznávání nové zemi jízdou po staré dobré The Mother Road, Route 66.

Partneři

ESO travel

Chcete-li poznat slavnou Route 66 zblízka, navštivte jeden z poznávacích zájezdů do USA, kterého je návštěva Route 66 součástí. Realizátorem je CK ESO travel – pravidelně oceňovaným touroperátorem TTG Awards pro oblast USA.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@us-route-66.cz

Již od roku 1991 jsme specialisté na pokladní systémy - Novum