Cocktail

Ubytování

Vydat se na cestu po Route 66 bez předem zajištěného ubytování by možná šlo, ale risknou to asi jen místních poměrů velmi dobře znalí jedinci s pevnými nervy. Přejezd bývalou hlavní tepnou kontinentu bude příjemnější, když budou mít cestovatelé jistotu pevné střechy nad hlavou, kterou jim pomůže zajistit třeba cestovní kancelář se specializací na dovolenou v USA. Na základě svých dlouholetých zkušeností a místních konexí či referencí jim pomůže s výběrem optimálního ubytování přesně podle představ, a to časových, místopisných i finančních. Jestliže si nejste jisti svým názorem, konzultujte plány s odborníky z cestovní kanceláře. Doporučí vám, které zajímavosti vás po cestě čekají, které stojí za zdržení a kde je proto vhodné volit nocleh.

Jestliže se budete blížit k nějakému významnému místu - městu nebo národnímu parku - je příjemné dojet k jeho bezprostřední blízkosti navečer, ráno si památku prohlédnout a pak pokračovat v "bezstarostné jízdě". Ideální pro motoristy jsou typické americké motely, na Route 66 doslova historické či kultovní. Velmi ekonomická jsou rodinná apartmá v nich. Motely mají vždy parkoviště zdarma, pokoje bývají vybaveny lednicí, mikrovlnkou a většinou i wifi připojením v ceně. Pozor jen na jiné elektrické zásuvky a rozdílné napětí v síti. Redukci si můžete koupit předem v českém obchodě.

Ubytování v hotelech (a to i například v řetězci Holiday Inn) je dražší, někdy až dvojnásobně. V ceně jsou ovšem zahrnuty i hotelové služby velmi dobrého standardu, venkovní bazén a snídaně formou bufetu. A proč tělu polámanému z celodenní jízdy nedopřát občas i trochu menšího luxusu? Průvodci cestovní kanceláře znají ubytovací zařízení po trase plánované cesty. Dokáží zájemce upozornit na výhody či nedostatky vybraného místa a ubytování zajistit podle optimalizovaných požadavků klienta.

Partneři

ESO travel

Chcete-li poznat slavnou Route 66 zblízka, navštivte jeden z poznávacích zájezdů do USA, kterého je návštěva Route 66 součástí. Realizátorem je CK ESO travel – pravidelně oceňovaným touroperátorem TTG Awards pro oblast USA.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@us-route-66.cz

Již od roku 1991 jsme specialisté na pokladní systémy - Novum